book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

  reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

  Пам’ятки Чернігова

  Зробили для вас підбірку цікавих, історичних місць Чернігова.

  Спасо-Преображенський собор

  Спасо-Преображенський собор

  Довгий час Спасо-Преображенський вважався найстарішим храмом, але потім вчені довели, що Київську Софію заклали таки раніше. Придивіться уважно до стін. Бачите оті відкриті частини? Саме так виглядав собор у ХІ столітті. А пласкі цеглини у кладці — це ніщо інше, як давньоруська плінфа.

  Адреса:

  Чернігів

  Телефон:

  +380123456789

  Сайт:

  spaso-preobrazh.church.ua
  Борисоглібський собор

  Борисоглібський собор

  Борисоглібський собор збудований у ХІІ столітті, як усипальниця правителів міста. За довгі роки свого існування храм зазнав низки перебудов і те, що ви бачите зараз — це результат післявоєнної відбудови. Адже саме так за думкою істориків собор виглядав у княжі роки. Зараз у його стінах працює музей, при нагоді можете заглянути всередину, там є на що подивитися. І зверніть увагу на красиві срібні ворота для іконостаса, виготовлені на замовлення гетьмана Мазепи.

  Адреса:

  Чернігів

  Телефон:

  +380123456789

  Сайт:

  oldchernihiv.com/borisoglibskiy-sobor/
  Будинок Лизогуба

  Будинок Лизогуба

  Будинок Лизогуба, або Мазепи. Правильними будуть обидва варіанти. Побудував житло полковник Лизогуб, а після його смерті будинок придбав Мазепа. Унікальність цієї споруди в тому, що це один з яскравих зразків житлового будинку у стилі козацького бароко. Чогось подібного навіть у Києві не збереглося. З підвалами будинку пов’язані всілякі легенди, одна з яких розповідає про те, що саме там Мазепа закопав свої скарби, які так і не були знайдені.

  Адреса:

  Чернігів

  Телефон:

  +380123456789

  Сайт:

  oldchernihiv.com/polkova-kantselyariya/
  Успенський собор

  Успенський собор

  Ще одну пам’ятку ХІІ століття ви зможете знайти на території жіночого Єлецького монастиря. Мова про Успенський собор, свого часу це був найвищий храм у місті, і його було видно навіть з навколишніх сіл. У XVII столітті до церкви прибудували усипальницю полковника Лизогуба, того самого, будинок якого знаходиться на Валу.

  Адреса:

  Чернігів

  Телефон:

  +380123456789

  Сайт:

  orthodox.com.ua/eparxiya/monastyri/svyato-uspenskij-eleckij-chernigovskij-zhenskij-monastyr
  Троїцький монастир

  Троїцький монастир

  Ви вже погуляли Черніговом достатньо, час поглянути на нього згори. Найкращим оглядовим майданчиком міста є дзвіниця Троїцького монастиря.

  Скажете, що вона вам щось нагадує? Так, справді дзвіниця дуже схожа на Лаврську. Ім’я архітектора цієї будівлі невідомо, тому існує декілька припущень. Одні вважають, що при будівництві було використано креслення Шевеля, а інші навіть приписують їй авторство Растреллі.

  Адреса:

  Чернігів

  Телефон:

  +380123456789

  Сайт:

  chernihiv-sob.church.ua

  Copyright © 2024. Всі права захищені.

  Подорожуй, кохай, захоплюйся ...